www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Balzam na pery ako darček!

Akcia mesiaca, ktorú by nemal zmeškať žiadny zanietený „šošovkár“! Kvalitný balzam na pery s logom Biotrue sa zíde zrejme aj vám. Stačí málo a môžete ho získať ako darček k svojmu nákupu. 

Ak zájdete do svojej obľúbenej očnej optiky alebo navštívte svojho očného lekára a vypýtate si veľký 360 ml roztok na kontaktné šošovky Biotrue, pribalený k nemu dostanete aj kvalitný balzam na pery. Ten oceníte najmä teraz v slnečnom a teplom počasí, kedy si pery pýtajú zvýšenú starostlivosť a hydratáciu.

Akcia Biotrue roztok 360 ml + balzam na pery trvá do konca mája 2018, resp. do vypredania zásob.

Roztok Biotrue funguje ako vaše oči

Viacúčelový roztok Biotrue na kontaktné šošovky je inšpirovaný fyziológiou ľudských očí. Na základe skúmaní, ako oko prirodzene funguje, aby zostalo čisté, hydratované a zdravé, spoločnosť Bausch + Lomb vyvinula inovatívny roztok s cieľom zabezpečiť vynikajúcu starostlivosť o šošovky. Biotrue ošetruje, čistí, odstraňuje proteíny, dezinfikuje, oplachuje a uchováva mäkké kontaktné šošovky vrátane silikónhydrogélových kontaktných šošoviek.

Biotrue napomáha udržať kontaktné šošovky vlhké až 20 hodín, a preto je 97 % ľudí, ktorí skúsili roztok Biotrue, spokojných*.


* Výsledky U.S. in vitro štúdie, ktorá vypracovala vyhodnotenie uvoľňovania zmáčadiel z rôznych silikónhydrogélových materiálov v priebehu 20 hodín.

 

© Valeant Slovakia, s.r.o. 2016. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Valeant Slovakia, s.r.o., so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: 44651473, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SoftLens® Natural Colors, SoftLens® 59, SoftLens® Toric, SoftLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Valeant Pharmaceuticals International.