www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb

Prečo je žmurkanie pre oči potrebné?

Mnohí z nás si to zrejme neuvedomujú, no žmurkanie je pre naše oči dôležité. Akonáhle absentuje a je pravidelne zanedbávaná jeho frekvencia, môže sa objaviť problém s očami. Aj vy trápite svoje oči počítačom, tabletom či smartfónom? Technicky vzaté, s digitálnymi technológiami trávime denne niekoľko hodín a tento čas z roka na rok u mnohých iba narastá. Naše…

VIAC INFO

Akcia na kontaktné šošovky ULTRA

Teraz pri kúpe akéhokoľvek druhu kontaktných šošoviek ULTRA dostanete veľký 360 ml bio-inšpirovaný roztok Biotrue ako DARČEK!

VIAC INFO

© Valeant Slovakia, s.r.o. 2016. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Valeant Slovakia, s.r.o., so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: 44651473, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SoftLens® Natural Colors, SoftLens® 59, SoftLens® Toric, SoftLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Valeant Pharmaceuticals International.