www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Akcia na kontaktné šošovky ULTRA

Teraz pri kúpe akéhokoľvek druhu kontaktných šošoviek ULTRA dostanete veľký 360 ml bio-inšpirovaný roztok Biotrue ako DARČEK!

S kontaktnými šošovkami ULTRA uvidíte každý detail! Oceníte ich najmä pri práci s digitálnymi zariadeniami. Navyše, teraz sú v akcii s roztokom, a vy tak môžete mať kompletnú sadu „šošovkára“ pripravenú ihneď na použitie.

Kúpte si dva 6 ks boxy kontaktných šošoviek ULTRA, ULTRA for Astigmatism alebo ULTRA for presbyopia (prípadne ich kombináciu) a získate 360 ml roztok Biotrue zdarma.

Akcia platí v očných optikách a u očných lekárov na celom Slovensku do konca apríla 2019, resp. do vypredania zásob.

© Valeant Slovakia, s.r.o. 2016. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Valeant Slovakia, s.r.o., so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: 44651473, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SoftLens® Natural Colors, SoftLens® 59, SoftLens® Toric, SoftLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Valeant Pharmaceuticals International.