www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Roztoky ReNU MultiPlus za skvelé ceny!

Jeseň je tu a s ňou aj priaznivé ceny roztokov ReNU MultiPlus v e-shope www.happyhairshop.sk. Je na vás, či si vyberiete menšie 120 ml balenie alebo veľké 360 ml balenie roztoku. Ceny oboch vás milo prekvapia…

AKCIE NA WEBViacúčelový roztok ReNU MultiPlus je určený pre starostlivosť o všetky typy mäkkých kontaktných šošoviek. Odstraňuje proteíny, ničí baktérie, zvlhčuje a ošetruje vaše kontaktné šošovky a tak sa stará o ich pohodlné každodenné nosenie.

A koľko stojí?

120 ml roztok = 4,75 eur

360 ml = 7,34 eur

Presvedčte sa sami, kúpiť si ich môžete na stránkach https://www.happyhairshop.sk/renu-multiplus-120-ml-64.html a https://www.happyhairshop.sk/renu-multiplus-360-ml-62.html.

© Valeant Slovakia, s.r.o. 2016. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Valeant Slovakia, s.r.o., so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: 44651473, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SoftLens® Natural Colors, SoftLens® 59, SoftLens® Toric, SoftLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Valeant Pharmaceuticals International.