www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Asi by to chcelo už opäť niečo nové, čo poviete? :)

Spoločnosť Bausch + Lomb je jednou z najznámejších a najuznávanejších značiek na svete. Medzi jej hlavné zameranie patrí výroba kontaktných šošoviek a výrobkov na starostlivosť o kontaktné šošovky (roztoky a pod.) Okrem toho vyrába chirurgické prístroje a nástroje, ako aj iné očné liečivá. Značka Bausch + Lomb bola založená v roku 1853, takže už niekoľko desaťročí prináša nositeľom kontaktných šošoviek komfort a pohodlie. 

Novinka č.1

Nedávno sme vám, našim milým zákazníkom, s veľkou radosťou predstavili novinku, viacúčelový roztok ReNu Advanced*, ktorému žiadna špina neunikne. Kombinuje v sebe tri dezinfekčné a dve povrchovo aktívne látky, ktoré zabezpečujú vynikajúcu dezinfekciu a vyčistenie kontaktných šošoviek, pričom sa nositeľovi komfort nosenia vôbec neznižuje. Svojim zložením zabezpečí zničenie 99,9 % baktérií počas 4 hodín, ako aj zvlhčenie až na 20 hodín. Úžasné, však? Ak potrebujete o roztoku ReNu Advanced* viac informácií, určite si prečítajte naše články, ktoré vám priblížia jeho zloženie, účinky či porovnania a výsledky klinických testov.

  1. NOVINKA RENU ADVANCED: VIACÚČELOVÝ ROZTOK S ÚČINNOSŤOU PEROXIDOVÉHO SYSTÉMU
  2. ROZTOK RENU ADVANCED POHĽADOM ODBORNÍKA

Novinka č.2

Tento rok vám, našim milým zákazníkom, prinesieme ešte jednu novinku. A ako to už vo svete chodí, najskôr vás na ňu poriadne navnadíme, aby ste sa mohli tešiť spolu s nami, keď k tomu veľkému dňu príde. Tipnete si, čo to bude? Áno správne! Po roztoku to predsa musia byť NOVÉ ŠOŠOVKY!! Nevieme sa dočkať, ako sa vám budú páčiť, ale hlavne, ako sa vám budú nosiť. Sľubujeme vám, že nové jednodňové kontaktné šošovky budú vyrobené s úplne novou technológiou, ktorá v sebe spája kombináciu zložiek pre pohodlie a zdravie očí pri ich nosení. Nové šošovky v komplexnom prevedení budú predstavovať pre svojich užívateľov najmä dlhotrvajúce zvlhčenie počas celého dňa a to vďaka stabilizácii, ochrane a obohacovaniu slzného filmu.

Tak čo, tešíte sa tak ako my? Veríme, že radosť budete mať najmä vtedy, keď ich vyskúšate a prinesú vám očakávané pohodlie a komfort pri nosení. Tak ostaňte naladení, priatelia, nech podrobné informácie o našej novinke nezmeškáte!

Chcete mať informácie zo sveta Bausch + Lomb z prvej ruky? Sledujte našu stránku www.sosovka.sk a rovnako aj našu FB stránku https://www.facebook.com/BauschLombSR/.  

*Zdravotnícka pomôcka. Pozorne si prečítajte informáciu pre používateľa.

Hlásenie nežiaducich účinkov liekov:

Tel.: +421 910 101 334, E-mail: pv.slovakia@bausch.com

Odborné otázky k našim výrobkom:

E-mail: SlovakRepublic.medical.info@bausch.com

Hlásenie nežiaducich účinkov a sťažností na kvalitu zdravotníckych pomôcok:

E-mail: slovakia.mdcomplaints@bausch.com

Ochrana osobných údajov (GDPR):

E-mail: gdpr.sk@bausch.com