www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Dve balenia šošoviek Biotrue ONEday + krém na ruky

Myslíme nielen na vaše oči, ale aj na ruky. K dvom baleniam bio-inšpirovaných kontaktných šošoviek dostanete Neutrogena krém na ruky.

Všetci, ktorí uprednostňujú jednodňové, teda jednorazové, kontaktné šošovky uvítajú aktuálnu akciu prebiehajúcu vo vybraných optikách na Slovensku.

Akcia sa vzťahuje na 30 ks a 90 ks balenia kontaktných šošoviek Biotrue ONEday, Biotrue ONEday for Astigmatism a Biotrue ONEday for Presbyopia. Darčekom zdarma sa rozumie krém na ruky Neutrogena hand cream fast absorbing 75 ml. Akcia platí do vypredania zásob.

Viac sa o vlastnostiach kontaktných šošoviek Biotrue ONEday dozviete z tohto článku.

© Bausch Health Slovakia s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Bausch Health Slovakia s.r.o., so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: 44651473, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SoftLens® Natural Colors, SoftLens® 59, SoftLens® Toric, SoftLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Bausch Health.