www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


K dvom baleniam šošoviek ULTRA dostanete darček!

Akcia pre všetkých “šošovkárov”, ktorých trápi únava očí. Ak si teraz zakúpite 2 balenia kontaktných šošoviek ULTRA, získate k nim štýlové kožené puzdro!

Nedávno sme verejnosti predstavili nové kontaktné šošovky ULTRA, ktoré sú určené najmä pre ľudí pracujúcich s digitálnymi zariadeniami. Dlhé pozeranie do notebooku, tabletu či smartphone už nemusí byť záťažou pre oči, ak sú v nich kontaktné šošovky. Stačí mať tie správne.

Aktuálne prebieha výhodná akcia – k dvom baleniam kontaktných šošoviek ULTRA dostanete štýlové kožené puzdro ULTRA na kontaktné šošovky zdarma ako darček. Akcia platí vo vybraných očných optikách a u očných lekárov po celom Slovensku až do odvolania, resp. do vypredania zásob.

© Bausch Health Slovakia s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Bausch Health Slovakia s.r.o., so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: 44651473, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SoftLens® Natural Colors, SoftLens® 59, SoftLens® Toric, SoftLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Bausch Health.