www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


ULTRA šošovky s ultra darčekom

Športová osuška sa v lete zíde a teraz ju môžete získať ako darček pri nákupe kontaktných šošoviek ULTRA!

Dobrá správa pre všetkých aktuálnych aj budúcich nositeľov kontaktných šošoviek ULTRA navrhnuté pre prácu s digitálnymi zariadeniami. Práve teraz v letnom období prebieha akcia, v rámci ktorej získate praktický darček.

Športová osuška k dvom baleniam ULTRA

Akcia sa vzťahuje na 6 ks balenia kontaktných šošoviek ULTRA, ULTRA for Astigmatism a ULTRA for Presbyopia. K dvom baleniam jedného druhu alebo k ich kombináciám získate športovú osušku ULTRA, pričom akcia trvá do vypredania zásob.

Chcete mať informácie zo sveta Bausch + Lomb z prvej ruky? Sledujte našu stránku www.sosovka.sk a rovnako aj našu FB stránku https://www.facebook.com/BauschLombSR/.

© Bausch Health Slovakia s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Bausch Health Slovakia s.r.o., so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: 44651473, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SofLens® Natural Colors, SofLens® 59, SofLens® Toric, SofLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Bausch Health.

Odborné otázky týkajúce sa našich výrobkov: SlovakRepublic.Medical.Info@bauschhealth.com

Hlásenie nežiadúcich účinkov a sťažností na zdravotnícke pomôcky: slovakia.mdcompliants@bauschhealth.com