www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb

O nás

Značka Bausch + Lomb a spoločnosť Valeant Pharmaceuticals International

Bausch + Lomb je jednou z najznámejších a najuznávanejších značiek na svete. Jej hlavným zameraním sú kontaktné šošovky (PureVision 2HD, Biotrue ONEday, Biotrue ONEday for presbyopia, atď.) a výrobky na starostlivosť o šošovky (roztoky Biotrue, ReNu MultiPlus, atď.), očné chirurgické prístroje a nástroje, ako aj očné liečivá. Značka Bausch + Lomb bola založená v roku 1853, so sídlom v Rochesteri v štáte New York, a zamestnáva viac ako 11.000 ľudí po celom svete. Jej produkty sú k dispozícii vo viac ako 100 krajinách sveta.

Od roku 2013 patrí značka Bausch + Lomb do portfólia spoločnosti Valeant Pharmaceuticals International, ktorá patrí medzi 15 najväčších firiem na svete vo farmaceutickom odvetví a je jedným z popredných hráčov v oblasti očného lekárstva. Spoločnosť Valeant Pharmaceuticals naďalej pokračuje v rozvoji značky Bausch + Lomb v oblasti šošoviek a prípravkov na starostlivosť o očné šošovky.

Značka Bausch + Lomb sa kontinuálne venuje inováciám v oblasti kontaktných šošoviek a roztokov s cieľom pomoci ľuďom s posolstvom See better, live better – lepšie vidieť, lepšie žiť.

Viac informácií nájdete na stránkach www.bausch.com, www.valeant.eu (www.valeant.com) a www.biotrue.eu

loga_onas

© Valeant Slovakia, s.r.o. 2016. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Valeant Slovakia, s.r.o., so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: 44651473, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SoftLens® Natural Colors, SoftLens® 59, SoftLens® Toric, SoftLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Valeant Pharmaceuticals International.