www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb

O nás

Značka Bausch + Lomb a spoločnosť Bausch Health Slovakia s.r.o.

Bausch + Lomb je jednou z najznámejších a najuznávanejších značiek na svete. Jej hlavným zameraním sú kontaktné šošovky (ULTRA, PureVision 2HD, Biotrue ONEday, atď.) a výrobky na starostlivosť o šošovky (roztoky Biotrue, ReNu MultiPlus, EasySept atď.), očné chirurgické prístroje a nástroje, ako aj očné liečivá. Značka Bausch + Lomb bola založená v roku 1853, so sídlom v Rochesteri v štáte New York, a zamestnáva viac ako 11.000 ľudí po celom svete. Jej produkty sú k dispozícii vo viac ako 100 krajinách sveta.

Od roku 2013 patrila značka Bausch + Lomb do portfólia spoločnosti Valeant Pharmaceuticals International, ktorá od 1.11.2019 zmenila svoj názov na Bausch Health Slovakia s.r.o. Spoločnosť Bausch Health patrí medzi 15 najväčších firiem na svete vo farmaceutickom odvetví a je jedným z popredných hráčov v oblasti očného lekárstva. Pokračuje v rozvoji značky Bausch + Lomb v oblasti šošoviek a prípravkov na starostlivosť o očné šošovky.

Značka Bausch + Lomb sa kontinuálne venuje inováciám v oblasti kontaktných šošoviek a roztokov s cieľom pomoci ľuďom s posolstvom See better, live better – lepšie vidieť, lepšie žiť.

Viac informácií nájdete na stránkach www.bausch.comwww.bauschhealth.com.

 

 

Návody na použitie kontaktných šošoviek BAUSCH + LOMB

Jednodňové kontaktné šošovky

Mesačné kontaktné šošovky/kontinuálne nosenie

Tvrdé kontaktné šošovky prepúšťajúce kyslík

Návod na použitie kontaktných šošoviek

Kontaktné informácie

Slovník symbolov

© Bausch Health Slovakia s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Bausch Health Slovakia s.r.o., so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: 44651473, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SofLens® Natural Colors, SofLens® 59, SofLens® Toric, SofLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Bausch Health.

Odborné otázky týkajúce sa našich výrobkov: SlovakRepublic.Medical.Info@bauschhealth.com

Hlásenie nežiadúcich účinkov a sťažností na zdravotnícke pomôcky: slovakia.mdcompliants@bauschhealth.com