www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


360 +120 = akcia na roztok ReNu MultiPlus

Za jeden veľký získate malý ako darček! Aktuálne prebieha skvelá akcia na roztoky ReNu Multiplus® – pri kúpe 360 ml roztoku dostanete k nemu 120 ml roztok zdarma!

AKCIE NA WEBPreto neváhajte a navštívte najbližšiu očnú optiku vo svojom okolí, prípadne sa spýtajte svojho očného lekára. Akcia predĺžená do konca augusta 2018, resp. do vypredania zásob.


Čo by ste mali vedieť o roztoku ReNu Multiplus®:

  • Šošovky stačí 4 hodiny dezinfikovať v roztoku
  • Roztok ReNu Multiplus® je číslo 1 na svete, čo sa týka ošetrovania kontaktných šošoviek
  • Je vytvorený tak, aby zabezpečoval vysoko účinné čistenie a dezinfekciu kontaktných šošoviek

Ak hľadáte pohodlie a popritom chcete mať celý deň a každý deň čisté kontaktné šošovky, vyskúšajte roztok ReNu Multiplus®.

© Valeant Slovakia, s.r.o. 2016. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Valeant Slovakia, s.r.o., so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: 44651473, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SoftLens® Natural Colors, SoftLens® 59, SoftLens® Toric, SoftLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Valeant Pharmaceuticals International.