www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb

Roztoky

Takmer každé kontaktné šošovky si vyžadujú dôkladnú starostlivosť. Výnimkou sú iba jednorazové, jednodenné šošovky, ktoré nie je potrebné čistiť sterilným roztokom na to určeným. Značka Bausch + Lomb má vo svojej ponuke na Slovensku tieto roztoky na kontaktné šošovky:


1. Biotrue®

Charakteristika Inšpirovaný fyziológiou očí. Viacúčelový biologický roztok na mäkké kontaktné šošovky vrátane všetkých typov silikón-hydrogélových šošoviek.
Balenie 120 ml, 360 ml

2. ReNu® MultiPlus™

Charakteristika Viacúčelový roztok na mäkké kontaktné šošovky vrátane všetkých typov silikón-hydrogélových šošoviek.
Balenie 120 ml, 240 ml, 360 ml

3. EasySept®

Charakteristika Jednokrokový peroxidový systém čistenia. Účinnou látkou roztoku EasySept je peroxid vodíka (H2O2) so silnými dezinfekčnými a čistiacimi účinkami. Šošovky sú pripravené na použitie najskôr po 6 hodinách namáčania v roztoku. Určený je pre všetky mäkké kontaktné šošovky – hydrogelové aj silikonhydrogelové.
Balenie 360 ml

 

PDF KATALÓG ROZTOKOV

 


© Bausch Health Slovakia s.r.o. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Bausch Health Slovakia s.r.o., so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: 44651473, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SoftLens® Natural Colors, SoftLens® 59, SoftLens® Toric, SoftLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Bausch Health.