www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb

Odborník radí

Nenašli ste pre vás potrebné informácie alebo potrebujete poradiť s problémom, ktorý sa týka nosenia kontaktných šošoviek alebo zraku?

Môžete sa anonymne spýtať priamo nášho odborníka – doc. Mgr. Pavla Beneša, Ph.D., KOO LF MU Brno a odpoveď môžete očakávať do 14 dní v tejto sekcii.

doc. mgr. Pavol Beneš

Sem napíšte otázku:

© Valeant Slovakia, s.r.o. 2016. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Valeant Slovakia, s.r.o., so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: 44651473, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SoftLens® Natural Colors, SoftLens® 59, SoftLens® Toric, SoftLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Valeant Pharmaceuticals International.