www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Akcia 1+1 na roztoky ReNu MultiPlus stále pokračuje!

Stihli ste už využiť akciu v lekárňach Dr. Max na roztoky značky Bausch + Lomb, 360 ml ReNu MultiPlus? Stále je vo vynikajúcej akcii 1+1 balenie za cenu 13,95 eur!

www.happyhairshop.skReNu MultiPlus je roztok na kontaktné šošovky určený na oplachovanie, dezinfekciu, uchovávanie, odstraňovanie bielkovinových usadenín, navlhčovanie a čistenie. Pre dezinfekciu šošovky stačí kvapnúť 3 kvapky roztoku na každú stranu a potierať ich po dobu cca 20 sekúnd. Potom povrch šošovky poriadne opláchnite. Pre úplnú dezinfekciu musia byť šošovky ponechané v roztoku aspoň 20 sekúnd. Roztok Renu MultiPlus sa doporučuje najmä pre šošovky s častou výmenou.

Ak vás akcia zaujala, kliknite sem: https://www.drmax.sk/renu-multiplus/

 

© Valeant Slovakia, s.r.o. 2016. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Valeant Slovakia, s.r.o., so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: 44651473, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SoftLens® Natural Colors, SoftLens® 59, SoftLens® Toric, SoftLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Valeant Pharmaceuticals International.