www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Ako štýlovo zaujať? Novou farbou očí!

Kedy zaujať, ak nie v lete? Všetko hýri farbami, tak tomuto trendu môžete prispôsobiť aj farbu svojich dúhoviek. Stačí málo – siahnuť po kvalitných farebných kontaktných šošovkách s dioptriami, alebo aj bez nich. Veď je to ľudské, že väčšina z nás túži po tom, čo nemá a skúšať niečo nové ľudí jednoducho baví.

Stačí si len vybrať vhodný odtieň… ale ktorý je ten vhodný? Myslíte si, že ako človek s hnedými očami budete vyzerať rovnako dobre aj s modrými? Kým nevyskúšate, neviete. Veď napokon ide o to, aby sme zaujali a očami sa to určite podarí. Možno aj vás prekvapí udivený pohľad tých, ktorí s vami nadviažu očný kontakt. Najmä vtedy, ak už sú na farbu vašich očí zvyknutí a odrazu budú mať pocit, že sa zhovárajú s niekým iným :)

Ak váhate nad výberom farby, môžete si to vyskúšať na „nečisto“ na svojej fotografii v počítači. Nebude to síce ako naživo a so šošovkami, no aspoň získate lepšiu predstavu. Stačí, ak si odfotíte svoju tvár alebo detail svojich očí kvalitným fotoaparátom a fotografiu pozmeníte v nejakom photoeditore. Jednotlivé fotografie s rôznou farbou očí si potom môžete uložiť a porovnávať medzi sebou.

Ak nie ste na tieto „hračky“ v editore, môžete si zakúpiť viacero odtieňov farebných šošoviek a postupne vyskúšať všetky. Mali by ste ale vedieť, že farebné šošovky úplne neprekryjú vašu pôvodnú farbu dúhovky, len ju zvýraznia danou farbou. Čakať, že tmavé (tmavohnedé) oči budú so šošovkami priezračne modré, teda nie je príliš reálne. No získajú určite zaujímavý modrý odtieň, pretože dostatočne kryjú, čo potvrdzujú aj skúsenosti šošovkárov, ktorí už mali tú česť a vyskúšali ich.

Farebné kontaktné šošovky Soflens Natural Colors značky Bausch + Lomb rozžiaria vaše oči jedinečnou dávkou pôvabu a fantázie. Pomôžu vám získať iný pohľad na seba vďaka smelo tónovanými alebo naopak menej nápadnými odtieňmi. Vybrať si môžete z 9 krásnych farebných odtieňov ako Platinum, Indigo, Pacific, Topaz, Aquamarine, Jade, Amazon, Emerald a India. Sú dostupné s korekciou i bez korekcie, a tak ich možno využiť pri každej príležitosti. Netrab zabúdať, že ide o kontaktné šošovky s odporúčanou mesačnou periódou výmeny pri každodennom nosení a nie sú vhodné na prespávanie.

Tak ako, už ste si vybrali ten svoj odtieň? Budeme sa tešiť, ak nám pošlete fotografiu pred zmenou a po zmene. Veríme, že si novú farbu dúhovky zamilujete! :)

Hlásenie nežiaducich účinkov liekov:

Tel.: +421 910 101 334, E-mail: pv.slovakia@bausch.com

Odborné otázky k našim výrobkom:

E-mail: SlovakRepublic.medical.info@bausch.com

Hlásenie nežiaducich účinkov a sťažností na kvalitu zdravotníckych pomôcok:

E-mail: slovakia.mdcomplaints@bausch.com

Ochrana osobných údajov (GDPR):

E-mail: gdpr.sk@bausch.com