www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Ako vidíme, keď poriadne nevidíme?

Neviem ako vy, ale kým som nenosila kontaktné šošovky, častejšie som vnímala ten rozdiel. Svet s okuliarmi a bez okuliarov. Pri vyšších dioptriách do diaľky toho veľa nenavymýšľate, a tak bolo niekedy ťažšie vysvetliť okoliu, ako sa asi cítim a čo vlastne vidím (resp. nevidím).

BLOGY NA WEB (4)To je tak – čakať úplnú empatiu alebo dokonalé pochopenie ľudí, ktorí nepotrebujú korekciu zraku, je zrejme trúfalé. Veď pokiaľ to nezažili alebo nezažívajú na vlastných očiach, je to pochopiteľné. A o to ťažšie sa čosi opisuje slovami, čo by omnoho lepšie pochopili, keby… Keby to mohli vidieť na vlastné oči? Nedávno som mala tú česť a natrafila som na jedno úsmevné a poučné video, ktoré rieši práve túto problematiku v skratke. Vďaka nemu si vedia všetci predstaviť ako vidia ľudia, ktorí nosia okuliare a ako vnímajú svet bez nich. Video totiž ponúka jedinečnú možnosť si to vyskúšať! :)

 

 

Čiže priatelia, video nie je ani tak pre nás, ale pre tých ostatných ostrozrakých. Ak sa budete baviť na tému, aké silné dioptrie máte a ako asi vidíte, spomeňte si na video. To jednoducho a stručne vysvetlí, ako to je s vaším zrakom. Veď lepšie je raz vidieť ako stokrát počuť, však? :)

Do skorého písmenkovania,

Vaša adminka

Hlásenie nežiaducich účinkov liekov:

Tel.: +421 910 101 334, E-mail: pv.slovakia@bausch.com

Odborné otázky k našim výrobkom:

E-mail: SlovakRepublic.medical.info@bausch.com

Hlásenie nežiaducich účinkov a sťažností na kvalitu zdravotníckych pomôcok:

E-mail: slovakia.mdcomplaints@bausch.com

Ochrana osobných údajov (GDPR):

E-mail: gdpr.sk@bausch.com