www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Až 30 % zľava na kontaktné šošovky Biotrue ONEday!

Nepremeškajte túto skvelú zľavu na jednorazové kontaktné šošovky Biotrue ONEday lenses! Zídu sa najmä teraz – v letnej dovolenkovej sezóne. 

Tak neváhajte a navštívte e-shop na stránke https://www.happyhairshop.sk/biotrue-oneday-30-sosoviek-14986.html, kde si môžete kúpiť 30 ks šošoviek za výhodnú cenu 13,24 eur. 

AKCIE NA WEB

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday boli vyvinuté tak, aby fungovali ako vaše oči pre pohodlné nosenie a ostré videnie po celý deň.

Povrch šošoviek je inšpirovaný fyziológiou očí, napodobňuje vlastnosti zdravých slz. Pretože Biotrue ONEday zadržiavajú vlhkosť, udržia si šošovky svoj tvar a tým aj svoje optické vlastnosti.

Obsahujú až 78% vody, čo je porovnateľné s množstvom vody obsiahnutej v rohovke. Sú vyrobené spoločnosťou Bausch + Lomb z materiálu novej generácie s názvom HyperGel, vyznačujúcim sa vysokým obsahom vody a veľkou priepustnosťou kyslíka. Vaše videnie zostane po celý deň ostré a nerušené žiadnym skreslením či rozostrením.

Stručné údaje:

Materiál: Nesofilcon A

Zakrivenie: 8.6

Priemer: 14,2 mm

Priepustnosť kyslíka (Dk / t): 42

Obsah vody: 78%

Dioptrický rozsah k dispozícii: +6 až -8,5

Plánovaná výmena: 1 deň

Obsah balenia: 30 šošoviek

Výrobca: Bausch + Lomb

 

© Bausch + Lomb. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Bausch + Lomb, so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: PL5252810445, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SofLens® Natural Colors, SofLens® 59, SofLens® Toric, SofLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Bausch + Lomb®

Odborné otázky týkajúce sa našich výrobkov: SlovakRepublic.Medical.Info@bauschhealth.com

Hlásenie nežiadúcich účinkov a sťažností na zdravotnícke pomôcky: slovakia.mdcompliants@bauschhealth.com