www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Bausch + Lomb v roku 2018 a v 2019

Je tu posledný deň tohto roka a tak správny čas na bilancovanie. Rok 2018 bol pre Bausch + Lomb na Slovensku pestrejší než zvyčajne a priniesol zopár (veríme, že skvelých) noviniek. Podobný trend si bude držať rok 2019, tak je sa na čo tešiť.

A to najmä vďaka vám, pretože všetko, čo značka Bausch + Lomb prináša, sa nesie v znamení See better, live better. Chceme, aby ste s našou značkou a našimi produktami dokázali plnohodnotne žiť a užívať si život bez akýchkoľvek očných, resp. dioptrických obmedzení. Veď hneď je ten svet krajší, ak sa neho pozeráme cez tie správne šošovky :) v každom prípade sa tešíme vašej priazni a vernosti, obe si veľmi ceníme. Preto by sme vám aj touto cestou chceli popriať veselého Silvestra a nech rok 2019 užijete v pevnom zdraví!

 

 


Teraz sa ale ešte na chvíľu zastavme a pripomeňme si, čo rok 2018 prichystal.

Kompletná rodina Biotrue

Ku „klasickým“ a presbyotickým kontaktným šošovkám Biotrue ONEday lenses pribudli tretie – a to pre astigmatikov (for astigmatism). Je skvelé, že bio-inšpirované šošovky môžu tak užívať ľudia s rôznymi očnými obmedzeniami a môžu sa slobodne rozhodnúť pre jednodňový komfort s jednorazovými kontaktnými šošovkami. Veď napokon, z hľadiska hygieny ide o najlepší variant kontaktných šošoviek pre naše oči. Viac sme o nich písali aj na tejto stránke.

ULTRA – Pre unavené oči z počítača

Šošovky Ultra poskytujú maximálne pohodlie pri práci s monitormi, tabletmi, telefónmi či televízormi. Ak trpia vaše oči únavou z nich, možno by ste ich mali vyskúšať aj vy. Môžete tak prelomiť kruh nepohodlia a spoznať nekonečný komfort, ktoré vám kontaktné šošovky môžu priniesť. A v čom spočíva známe nepohodlie? Vo vysychaní nasadenej šošovky v oku, pretože pri práci s počítačom žmurkáme až o 66 % menej než za bežných okolností. Nové mesačné kontaktné šošovky Bausch + Lomb ULTRA s technológiou MoistureSeal zabraňujú spomínanému vysychaniu, zabezpečujú 95 %-né zvlhčenie po celých 16 hodín a prinášajú dokonalé spojenie vysokej priepustnosti kyslíka s dlhotrvajúcou hydratáciou šošoviek. Viac si o nich môžete prečítať napríklad na tejto stránke.

EASYSEPT – peroxidový roztok na kontaktné šošovky

Aj citlivé oči si prišli na svoje. Ak ste doteraz pociťovali nepohodlie pri nosení kontaktných šošoviek najmä kvôli roztoku, môžete sa tešiť z novej peroxidovej voľby. Účinnou látkou nového roztoku EasySept je peroxid vodíka (H2O2), vďaka ktorému má silné dezinfekčné a čistiace účinky. Je však potrebné veľmi striktne dodržiavať špeciálne pravidlá pri jeho manipulácii a pri uskladňovaní kontaktných šošoviek v ňom. V opačnom prípade by mohla znamenať nepohodlie v očiach, prípadne ich nepríjemné podráždenie. Stačia tri jednoduché kroky a šošovky sú vyčistené. Aké? To sa dozviete na tejto stránke.

Tak ako? Potešila niektorá novinka roku 2018 aj vás? Vyskúšali ste niektorú? Budeme radi, ak sa s nami podelíte o svoje dojmy. V roku 2019 chystáme viacero zaujímavostí, tak nás aj naďalej sledujte a dozviete sa včas, či niečo z toho nebude vhodné aj pre vás.

Happy new year 2019!

Tím Bausch + Lomb

Hlásenie nežiaducich účinkov liekov:

Tel.: +421 910 101 334, E-mail: pv.slovakia@bausch.com

Odborné otázky k našim výrobkom:

E-mail: SlovakRepublic.medical.info@bausch.com

Hlásenie nežiaducich účinkov a sťažností na kvalitu zdravotníckych pomôcok:

E-mail: slovakia.mdcomplaints@bausch.com

Ochrana osobných údajov (GDPR):

E-mail: gdpr.sk@bausch.com