www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Buďme vďační za jednorazové kontaktné šošovky!

Život dokáže byť poriadne vrtkavý. Keď chce, odpíli vás od zabehnutých koľají a donúti vás zastaviť sa (minimálne aspoň na chvíľu). Keď sa to spojí ešte aj s podlomeným zdravím, máte postarané. A práve v takýchto situáciách si uvedomíte mnoho vecí, pretože máte čas premýšľať.

nemocnica-trencinNebudem to tu rozvádzať do podrobností, no veci nabrali vcelku rýchly spád a ja som sa z minúty na minútu ocitla až v dvoch nemocniciach v rámci jedného týždňa. To poteší, keď ste práve z domu preč na wellness pobyte v Trenčianskych tepliciach a vychutnáte si 4* nemocničný „wellness“. Ešteže som mala zbalených viac vecí na oblečenie, potrebnú kozmetiku a v neposlednom rade aj kontaktné šošovky s roztokom. Keďže som sa chystala na wellness, vyzbrojila som sa jednorazovými (jednodňovými) kontaktnými šošovkami Biotrue One Day lenses, ale aj tými s pravidelnou výmenou.

laurence_openinglenscontainer-1Mnohí ľudia si jednorazové kontaktné šošovky kúpia práve vtedy, keď vedia, že z nejakého dôvodu budú bezpečnejšie. Keď ste na dovolenke alebo wellness pobyte, nemáte príliš chuť starať sa o kontaktné šošovky a navyše tak doprajete maximálny komfort svojim očiam. Nemusíte riešiť otázku, čo ste si kontaktné šošovky dôkladne vyčistili (napríklad od šplechnutia termálnej vody), pretože ich jednoducho z oka vyberiete a vyhodíte. No neosvedčili sa iba tam, ale aj neskôr v nemocnici. Keď lekári rozhodli, že ma urgentne berú na operačnú sálu, plesala som vnútorne od radosti, že nemám žiadne starosti so šošovkami. Rýchla akcia vyžadovala rýchlu reakciu a tak nebola pre mňa v danom momente nič jednoduchšie, ako si jednorazové šošovky z očí vybrať a zahodiť ich. Som naozaj nesmierne vďačná, že existujú a ja som ich mala práve v očiach. Aj keď sú o čosi drahšie než tie s plánovanou výmenou, reálne uvažujem, že si ma získali natoľko, že budú moje :) a nastálo :) Veď oči aj život máme len jeden, tak prečo si nedopriať to lepšie, čo sa nám ponúka?

Do skorého písmenkovania,

 

Vaša adminka

© Bausch + Lomb. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Bausch + Lomb, so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: PL5252810445, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SofLens® Natural Colors, SofLens® 59, SofLens® Toric, SofLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Bausch + Lomb®

Odborné otázky týkajúce sa našich výrobkov: SlovakRepublic.Medical.Info@bauschhealth.com

Hlásenie nežiadúcich účinkov a sťažností na zdravotnícke pomôcky: slovakia.mdcompliants@bauschhealth.com