www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Čo chystáme v roku 2020

Jeden končí, druhý začína. Ďakujeme všetkým našim fanúšikom kontaktných šošoviek B+L za priazeň, ktorú nám venovali v roku 2019. Čo prinesie 2020?

V ďalšom roku pokračujeme v rôznych aktivitách, ktoré už dobre poznáte. Aj naďalej budeme prinášať informácie zo sveta kontaktných šošoviek, roztokov na kontaktné šošovky či samotného zraku. Nebudú chýbať ani novinky, akcie, blogy, odmeňovanie v rámci vernostného programu či vaše obľúbené pravidelné súťaže, ktorých zaiste nebude málo.

Zároveň chystáme aj ďalšie zmeny a prekvapenia, o ktorých sa dozviete včas a veríme, že vás potešia. Sledujte nás aj naďalej na Facebooku ako aj tu na našej web stránke www.sosovka.sk, aby ste mali vždy čerstvé informácie z prvej ruky!

Do roku 2020 vám prajeme najmä pevné zdravie, bezchybný zrak (v rámci možností) a veľa dôvodov na nové a podnetné (nielen vizuálne) zážitky. Veríme, že vďaka našim produktom značky Bausch + Lomb či Biotrue je váš život a pohľad na svet pestrejší. Snažíme sa napĺňať naše heslo: See better, Live better.

Tím Bausch Health Slovensko

© Bausch + Lomb. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Bausch + Lomb, so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: PL5252810445, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SofLens® Natural Colors, SofLens® 59, SofLens® Toric, SofLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Bausch + Lomb®

Odborné otázky týkajúce sa našich výrobkov: SlovakRepublic.Medical.Info@bauschhealth.com

Hlásenie nežiadúcich účinkov a sťažností na zdravotnícke pomôcky: slovakia.mdcompliants@bauschhealth.com