www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Čo chystáme v roku 2020

Jeden končí, druhý začína. Ďakujeme všetkým našim fanúšikom kontaktných šošoviek B+L za priazeň, ktorú nám venovali v roku 2019. Čo prinesie 2020?

V ďalšom roku pokračujeme v rôznych aktivitách, ktoré už dobre poznáte. Aj naďalej budeme prinášať informácie zo sveta kontaktných šošoviek, roztokov na kontaktné šošovky či samotného zraku. Nebudú chýbať ani novinky, akcie, blogy, odmeňovanie v rámci vernostného programu či vaše obľúbené pravidelné súťaže, ktorých zaiste nebude málo.

Zároveň chystáme aj ďalšie zmeny a prekvapenia, o ktorých sa dozviete včas a veríme, že vás potešia. Sledujte nás aj naďalej na Facebooku ako aj tu na našej web stránke www.sosovka.sk, aby ste mali vždy čerstvé informácie z prvej ruky!

Do roku 2020 vám prajeme najmä pevné zdravie, bezchybný zrak (v rámci možností) a veľa dôvodov na nové a podnetné (nielen vizuálne) zážitky. Veríme, že vďaka našim produktom značky Bausch + Lomb či Biotrue je váš život a pohľad na svet pestrejší. Snažíme sa napĺňať naše heslo: See better, Live better.

Tím Bausch Health Slovensko

Hlásenie nežiaducich účinkov liekov:

Tel.: +421 910 101 334, E-mail: pv.slovakia@bausch.com

Odborné otázky k našim výrobkom:

E-mail: SlovakRepublic.medical.info@bausch.com

Hlásenie nežiaducich účinkov a sťažností na kvalitu zdravotníckych pomôcok:

E-mail: slovakia.mdcomplaints@bausch.com

Ochrana osobných údajov (GDPR):

E-mail: gdpr.sk@bausch.com