www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Dezinfekčný gél ako darček k šošovkám ULTRA!

V súčasnej situácii v súvislosti s ochorením COVID-19 je dezinfekčný gél nevyhnutnosťou. Vhodný je aj pri aplikácii kontaktných šošoviek, a preto mnohých poteší aktuálna akcia 2 + 2.

Je to jednoduché, kúpite dve a dostanete dva. Ak si totiž zakúpite dve 6 kusové balenia kontaktných šošoviek ULTRA, ULTRA for Astigmatism alebo ULTRA for Presbyopia (prípadne ich kombinácie), získate dva 100 ml dezinfekčné gély na ruky ako darček.

Výnimočné pre prácu s digitálnymi zariadeniami

Pri používaní digitálnych zariadení žmurkáme o 66 % menej. Kontaktné šošovky Bausch + Lomb ULTRA s technológiou MoistureSeal zabraňujú vysychaniu šošoviek spôsobené zníženým žmurkaním. Zaisťujú 95 %-né zvlhčenie po celých 16 hodín a pri ich nosení dochádza k zníženiu pocitu suchých očí a únavy. Táto technológia zabezpečuje dokonalé spojenie vysokej priepustnosti kyslíka a dlhotrvajúcu hydratáciu šošoviek. Na Slovenskú sú aktuálne v ponuke tieto tri druhy kontaktných šošoviek ULTRA – sférické, tórické (Ultra for astigmatism) a presbyopické (Ultra for presbyopia).


Akcia ULTRA prebieha vo vybraných očných optikách na celom Slovensku a platí do vypredania zásob, resp. do konca mája 2020.

Chcete mať informácie zo sveta Bausch + Lomb z prvej ruky? Sledujte našu stránku www.sosovka.sk a rovnako aj našu FB stránku https://www.facebook.com/BauschLombSR/.

© Bausch + Lomb. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Bausch + Lomb, so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: PL5252810445, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SofLens® Natural Colors, SofLens® 59, SofLens® Toric, SofLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Bausch + Lomb®

Odborné otázky týkajúce sa našich výrobkov: SlovakRepublic.Medical.Info@bauschhealth.com

Hlásenie nežiadúcich účinkov a sťažností na zdravotnícke pomôcky: slovakia.mdcompliants@bauschhealth.com