www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Dezinfekčný gél ako darček k šošovkám ULTRA!

V súčasnej situácii v súvislosti s ochorením COVID-19 je dezinfekčný gél nevyhnutnosťou. Vhodný je aj pri aplikácii kontaktných šošoviek, a preto mnohých poteší aktuálna akcia 2 + 2.

Je to jednoduché, kúpite dve a dostanete dva. Ak si totiž zakúpite dve 6 kusové balenia kontaktných šošoviek ULTRA, ULTRA for Astigmatism alebo ULTRA for Presbyopia (prípadne ich kombinácie), získate dva 100 ml dezinfekčné gély na ruky ako darček.

Výnimočné pre prácu s digitálnymi zariadeniami

Pri používaní digitálnych zariadení žmurkáme o 66 % menej. Kontaktné šošovky Bausch + Lomb ULTRA s technológiou MoistureSeal zabraňujú vysychaniu šošoviek spôsobené zníženým žmurkaním. Zaisťujú 95 %-né zvlhčenie po celých 16 hodín a pri ich nosení dochádza k zníženiu pocitu suchých očí a únavy. Táto technológia zabezpečuje dokonalé spojenie vysokej priepustnosti kyslíka a dlhotrvajúcu hydratáciu šošoviek. Na Slovenskú sú aktuálne v ponuke tieto tri druhy kontaktných šošoviek ULTRA – sférické, tórické (Ultra for astigmatism) a presbyopické (Ultra for presbyopia).


Akcia ULTRA prebieha vo vybraných očných optikách na celom Slovensku a platí do vypredania zásob, resp. do konca mája 2020.

Chcete mať informácie zo sveta Bausch + Lomb z prvej ruky? Sledujte našu stránku www.sosovka.sk a rovnako aj našu FB stránku https://www.facebook.com/BauschLombSR/.

Hlásenie nežiaducich účinkov liekov:

Tel.: +421 910 101 334, E-mail: pv.slovakia@bausch.com

Odborné otázky k našim výrobkom:

E-mail: SlovakRepublic.medical.info@bausch.com

Hlásenie nežiaducich účinkov a sťažností na kvalitu zdravotníckych pomôcok:

E-mail: slovakia.mdcomplaints@bausch.com

Ochrana osobných údajov (GDPR):

E-mail: gdpr.sk@bausch.com