www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Kontaktné šošovky sú skvelým doplnkom nevesty

Love is in the air! Tohoročná svadobná sezóna je už v plnom prúde! Veď kto by si nechcel dať novomanželský bozk v krásnej prírode? Aj svadobné fotografie vyzerajú hneď krajšie na lúke plnej farebných kvetov za príjemného teplého slniečka. Aby aj nevesta priťahovala rovnako obdivné pohľady, postarať by sa o to mali aj jej kontaktné šošovky.

BLOGY NA WEB (1)Do niektorých vecí nás musí niekto doslova „dokopať“. A keď má nevesta možnosť vybrať si, či bude na svadobných fotografiách s okuliarmi alebo bez, zväčša si vyberie druhú možnosť. Dokonca aj vtedy, keď s kontaktnými šošovkami doposiaľ nemala žiadne skúsenosti. V ich prospech hovorí mnoho faktorov, jedným z nich je aj ten, že líčenie zvykne pod okuliarmi zaniknúť. Navyše, ak sa viete rozhodnúť aj pre bezstarostnú aplikáciu napríklad so šošovkami Biotrue Oneday lenses, tak nie je o čom. Po svadbe sa tak nemusíte zaoberať hygienou šošoviek – jednoducho ich z očí vyberiete a zahodíte. No a na ďalšie ráno si vyberie nový pár – aké praktické, však? Ak aj vás čaká svadba tento rok a tiež si plánujete zaobstarať šošovky na váš deň D, tu je zopár praktických rád odo mňa, dlhoročnej šošovkárky:

  • Nebojte sa aplikácie – prvé neúspechy vás nesmú odradiť. Keď som to zvládla ja (a bola som u očného 3 hodiny!!!), tak to zvládnete aj vy :-)
  • Keď šošovky, tak len kvalitné od renomovaného výrobcu. Odporúčam nákup vo vybranej optike – vyhnete sa tak možnému nákupu lacných napodobenín, ktorých je na internete stále dosť. V optike vám vedia navyše poradiť, ak by ste to potrebovali.
  • Vyskúšajte si život so šošovkami aspoň 2 týždne pred termínom svadby – osvojíte si rituál ich nosenia a na svadbe vás už nič nezaskočí.
  • Pri líčení nezabudnite na jednu dôležitú zásadu – najskôr šošovky vložte do očí, až potom naneste mejkap. Pri odlíčení si dajte šošovky najskôr von, až potom sa odlíčte.
  • Vždy noste so sebou očné kvapky vhodné aj aplikáciu so šošovkami (umelé slzy) na zvlhčenie oka. Nikdy neviete, či sa vám do oka nedostane čiastočka prachu, mihalnica alebo vaše oko podráždi niečo podobné.

Verím, že ak ste doteraz o šošovkách iba uvažovali, teraz ste o krok bližšie, aby ste nabrali odvahu k ich noseniu. Držím palce a všetkým nevestám želám, aby im svadba vyšla podľa predstáv a mali šťastné manželstvo plné lásky!

Do skorého písmenkovania,

 

Vaša adminka

Hlásenie nežiaducich účinkov liekov:

Tel.: +421 910 101 334, E-mail: pv.slovakia@bausch.com

Odborné otázky k našim výrobkom:

E-mail: SlovakRepublic.medical.info@bausch.com

Hlásenie nežiaducich účinkov a sťažností na kvalitu zdravotníckych pomôcok:

E-mail: slovakia.mdcomplaints@bausch.com

Ochrana osobných údajov (GDPR):

E-mail: gdpr.sk@bausch.com