www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Novinka ULTRA ONE DAY: najkomplexnejšie jednodňové kontaktné šošovky

A je to tu! Po usilovnej práci vedcov z Bauch + Lomb prichádza značka ULTRA s novými jednodňovými kontaktnými šošovkami ULTRA ONE DAY*, vďaka ktorým začnete konečne žiť.

Nové jednodňové kontaktné šošovky v sebe ukrývajú mnoho výhod, ktoré však majú jediný cieľ. Podporiť stále a zdravé prostredie povrchu vašich očí. Využívajú na to dve jedinečné technológie, ktoré vo vzájomnej synergii zabezpečujú dlhodobé zvlhčenie očí a maximálne pohodlie pri ich nosení.

Krátka charakteristika

Kontaktné šošovky Bausch + Lomb ULTRA ONE DAY ponúkajú komplexný systém, ktorý kombinuje prevratné technológie pre výnimočné zvlhčenie a pohodlie počas 16 hodín nosenia, čím sa podporuje stále a zdravé prostredie očného povrchu. Kontaktné šošovky ULTRA ONE DAY* sú vyrobené v komplexnom dizajne, ktorý si teraz predstavíme podrobnejšie:

  • Technológia Advanced MoistureSeal®

Osvedčená technológia Advanced MoistureSeal® v nových šošovkách ULTRA ONE DAY* zabezpečuje dokonalé zvlhčenie, ktoré vydrží až 16 hodín po nasadení šošoviek a tým chráni vaše oči pred problémami, ktoré spôsobujú suché šošovky.

  • Technológia ComfortFeel

Obsahuje zvlhčujúce zložky, osmoprotektanty a elektrolyty, vďaka ktorým môžu nositelia kontaktných šošoviek ULTRA ONE DAY* prekonať hranice pohodlia pri nosení. Znižuje podráždenie a nepohodlie, podporuje pocit zdravých očí bez pocitu únavy a rozmazaného videnia.

  • Priedušnosť

Nové kontaktné šošovky ULTRA ONE DAY* majú vysokú úroveň priedušnosti (134 Dk/t pre šošovku -3,0 D), čo znamená viac kyslíka pre vaše oči. Vďaka tomu budú vaše oči biele a zdravé.

  • Pružnosť

Objavte neprekonateľné pohodlie vďaka najnižšiemu modulu pružnosti na trhu s kontaktnými šošovkami. Väčšina nositeľov kontaktných šošoviek ULTRA ONE DAY* vníma tieto šošovky ako jemné, hladké a pohodlné.

  • Manipulácia

Čo by to boli za šošovky, ak by sa ťažko vkladali alebo vyberali z očí? Toto veru nie je prípad ULTRA ONE DAY*. Aj napriek nízkej pružnosti je manipulácia a aplikácia veľmi jednoduchá.

  • UV filter

Kontaktné šošovky Bausch + Lomb ULTRA ONE DAY* majú široké spektrum ochrany proti slnečnému žiareniu. Blokujú minimálne 50 % UVA žiarenia a minimálne 95 % UVB žiarenia.**

  • Optika

Bausch + Lomb ULTRA ONE DAY* majú patentovanú optiku s vysokým rozlíšením na zníženie sférickej aberácie pre výnimočnú ostrosť videnia. Šošovka ponúka ostré videnie počas celého dňa, aj  pri nočnom šoférovaní a súčasne znižuje oslnenie a halo efekty.

Vyskúšajte ich a žite ULTRA život

Kontaktné šošovky ULTRA ONE DAY* prevyšujú súčasné kontaktné šošovky a ponúkajú to najlepšie pre potreby súčasného životného štýlu. Vyskúšajte nové šošovky a vychutnajte si úplne nový zážitok z nosenia šošoviek pre všetky vaše potreby a aktívny životný štýl. Zároveň vďaka pokročilému zvlhčeniu a technológii pre komfort podporíte zdravie svojich očí. Žite ULTRA život 😊

Už počas tejto jesene a zimy nové šošovky dorazia aj k vám! Pýtajte sa na nové šošovky u svojho špecialistu, alebo si ich jednoducho objednajte u našich spoľahlivých partnerov na www.sosovkybausch.sk.

Pýtajte sa na nové šošovky u svojho špecialistu, alebo si ich jednoducho objednajte u našich spoľahlivých partnerov na www.sosovkybausch.sk.

Chcete mať informácie zo sveta Bausch + Lomb z prvej ruky? Sledujte našu stránku www.sosovka.sk a rovnako aj našu FB stránku https://www.facebook.com/BauschLombSR/

*Zdravotnícka pomôcka. Pozorne si prečítajte informáciu pre používateľa.

** Kontaktné šošovky absorbujúce UV žiarenie NIE sú náhradou ochranných okuliarov, ktoré blokujú UV žiarenie, ako sú ochranné okuliare absorbujúce UV žiarenie alebo slnečné okuliare, pretože úplne NEZAKRÝVAJÚ oko a jeho okolie. Mali by ste aj naďalej nosiť okuliare absorbujúce UV žiarenie podľa pokynov.

Hlásenie nežiaducich účinkov liekov:

Tel.: +421 910 101 334, E-mail: pv.slovakia@bausch.com

Odborné otázky k našim výrobkom:

E-mail: SlovakRepublic.medical.info@bausch.com

Hlásenie nežiaducich účinkov a sťažností na kvalitu zdravotníckych pomôcok:

E-mail: slovakia.mdcomplaints@bausch.com

Ochrana osobných údajov (GDPR):

E-mail: gdpr.sk@bausch.com