www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Novoročné zľavy na šošovky a roztoky Bausch+Lomb vás potešia!

Milí šošovkári,

páčilo by sa vám kúpiť si kontaktné šošovky Bausch+Lomb alebo Biotrue so zaujímavou zľavou až 20%?

A čo roztoky Bausch+Lomb alebo Biotrue na kontaktné šošovky? Ich cena je teraz viac než priaznivá – kúpiť si ich môžete už od 4,75 eura!

akcia

 

Tak neváhajte a navštívte e-shop stránky HAPPYHAIRSHOP:

V e-shope nájdete aj rôzne doplnky, púzdra či očné kvapky, medzi nimi aj kvapky ReNu MultiPlus Lubricating & rewetting drops alebo Hyal-drop Multi už od 4,54 eur!

Tak čo, už ich máte v nákupnom košíku? :-)

Pekný deň,

tím Bausch+Lomb

© Valeant Slovakia, s.r.o. 2016. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Valeant Slovakia, s.r.o., so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: 44651473, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SoftLens® Natural Colors, SoftLens® 59, SoftLens® Toric, SoftLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Valeant Pharmaceuticals International.