www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


PF 2017!

Nový rok 2017 je tu, a preto je vhodný čas na rekapituláciu toho predošlého. Ten sa niesol v znamení rôznych zmien, teda aspoň čo sa týka značiek Bausch + Lomb či Biotrue na Slovensku.

Naši verní fanúšikovia zaiste potvrdia, že zmeny sú viditeľné a veríme, že aj pozitívne. V polovici roka sme spustili vynovenú web stránku www.sosovka.sk, kde okrem praktických tipov, zaujímavostí či produktov pravidelne na stránke zverejňujeme aj výhodné akcie v spolupráci s overenými optikami, obchodmi a e-shopmi. Nechýbajú ani blogy a samozrejme aj vernostný program Bausch + Lomb, do ktorého sa postupne zapájate. Všetky novinky, aktuálne informácie či zmeny na stránke aktívne komunikujeme aj prostredníctvom Facebook stránky https://www.facebook.com/BauschLombSR/ , kde sa stretávajú s vašou pozitívnou odozvou.

V načatom trende budeme pokračovať aj v roku 2017 – budeme sa snažiť o to, aby sme aj naďalej boli vašim praktickým a spoľahlivým sprievodcom vo svete kontaktných šošoviek Bausch + Lomb. Chceme sa touto cestou poďakovať za vašu priazeň, ktorú si veľmi ceníme. Všetkým našim priaznivcom prajeme veľa zdravia a bezproblémový zrak v roku 2017!

Tím Bausch + Lomb

untitled-design

© Bausch + Lomb. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Bausch + Lomb, so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: PL5252810445, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SofLens® Natural Colors, SofLens® 59, SofLens® Toric, SofLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Bausch + Lomb®

Odborné otázky týkajúce sa našich výrobkov: SlovakRepublic.Medical.Info@bauschhealth.com

Hlásenie nežiadúcich účinkov a sťažností na zdravotnícke pomôcky: slovakia.mdcompliants@bauschhealth.com