www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Powerbank ako darček k 2 baleniam Biotrue ONEday

Veľa cestujete alebo len nechcete byť závislí na kábli? Tak v tom prípade oceníte našu aktuálnu ponuku s jednorazovými šošovkami Biotrue ONEday. S týmito šošovkami vám totiž nedôjde „šťava“!

Pri kúpe 2 balení jednodenných jednorazových šošoviek Biotrue ONEday vo vybraných optikách dostanete Powerbank ako darček. Môžete si tak na cestách či kdekoľvek inde nabiť svoj smartphone alebo tablet, prípadne iné digitálne zariadenie. Jednoducho sme sa inšpirovali životom, podobne ako sú šošovky Biotrue ONEday inšpirované našimi očami. Ich bioinšpirovaný dizajn zaisťuje zdravé a pohodlné videnie po celý deň.

Viac informácií o prémiových šošovkách nájdete na našej stránke alebo na stránke www.biotrue.eu. Akcia trvá do vypredania zásob.

 

 

 

 

© Bausch + Lomb. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Bausch + Lomb, so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: PL5252810445, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SofLens® Natural Colors, SofLens® 59, SofLens® Toric, SofLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Bausch + Lomb®

Odborné otázky týkajúce sa našich výrobkov: SlovakRepublic.Medical.Info@bauschhealth.com

Hlásenie nežiadúcich účinkov a sťažností na zdravotnícke pomôcky: slovakia.mdcompliants@bauschhealth.com