www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Získajte ku kontaktným šošovkám darček!

Doprajte si maximálne zvlhčenie a maximálne pohodlie s kontaktnými šošovkami Biotrue ONEday* od Bausch+Lomb. K dvom baleniam kontaktných šošoviek Biotrue ONEday* od Bausch+Lomb dostanete ako darček hydratačné mlieko na opaľovanie.

Akcia sa vzťahuje na tridsať a deväťdesiat kusové balenia kontaktných šošoviek Biotrue ONEday*, Biotrue ONEday for Astigmatism* a Biotrue ONEday for Presbyopia*. K dvom baleniam a ich kombináciám dostanete zadarmo v tejto predajni hydratačné mlieko na opaľovanie Astrid 200ml, OF 20. Akcia trvá do vypredania zásob.

*zdravotnícka pomôcka

© Bausch + Lomb. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Bausch + Lomb, so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: PL5252810445, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SofLens® Natural Colors, SofLens® 59, SofLens® Toric, SofLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Bausch + Lomb®

Odborné otázky týkajúce sa našich výrobkov: SlovakRepublic.Medical.Info@bauschhealth.com

Hlásenie nežiadúcich účinkov a sťažností na zdravotnícke pomôcky: slovakia.mdcompliants@bauschhealth.com