www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Jednorazovky v zime? V prípade šošoviek hovoríme áno :)

Nebojte sa, nemeníme tematiku našich blogov a aj naďalej sa v nich budeme venovať kontaktným šošovkám a ako si vďaka nim viete uľahčiť život. Či chceme či nie, chladné dni sú tu. Našťastie si ich vieme krásne spestriť rôznymi zimnými radovánkami na snehu. Ako sa pripraviť na lyžiarsku sezónu?  

Zjazdové lyžovanie patrí na Slovensku medzi veľmi obrúbené zimné športy, vďačíme tomu našim horám a lyžiarskym strediskám, ale určite aj veľmi úspešnej zjazdárskej legende Petre Vlhovej. Slováci však milujú aj bežecké lyžovanie, korčuľovanie, skialp, sánkovanie či prechádzky po zimnej prírode. Okrem dobrého lyžiarskeho výstroja by ste si mali do batožiny pribaliť aj tie správne kontaktné šošovky. Prečo? Šošovky sú v zime ideálnou voľbou! A na vašom mieste by sme stavili všetko na jednu kartu – jednodňové šošovky Biotrue Oneday lenses.

Jednodňové šošovky

Bio-inšpirované šošovky značky Bausch + Lomb poskytujú ostré videnie a pohodlie aj po 16 hodinách nosenia, pretože sú vyvinuté tak, aby fungovali rovnako ako vaše oči. Pri bežných šošovkách s plánovanou výmenou je potrebné myslieť na roztok, čo pri jednorazových úplne odpadá. Pre oči sú navyše hygienicky najpriaznivejšie, pretože ich stačí vybrať z ochranného obalu, aplikovať ich do očí a na konci dňa jednoducho vyhodiť.

Výrobný materiál je dôležitý

Biotrue Oneday lenses sú vyrobené z inovatívneho materiálu HyperGel, ktorý má najlepšie vlastnosti v porovnaní s hydrogelovými šošovkami. Majú vysoký obsah vody – až 78% vody (čo je rovnaký obsah vody, aký má rohovka). Dodávajú viac kyslíka než tradičné hydrogely – to všetko bez nutnosti silikónu a pri zachovaní komfortu konvenčných hydrogelov. Vonkajší povrch šošovky je navrhnutý tak, aby napodobnil lipidovú vrstvu slzného filmu, ktorý zabraňuje dehydratácii slzného filmu. HyperGel pomáha šošovkám Biotrue ONEday napodobňovať vlastné zdravé slzy a je preukázané, že udržiavajú rovnakú úroveň vlhkosti, akú má rohovka. Vďaka tomu si zachovávajú svoj tvar a zabezpečujú jasné videnie po celý deň.

Vyberte si typ

Presvedčili sme vás? Teraz si už len stačí vybrať ten správny a vhodný druh kontaktných šošoviek pre vaše oči zohľadňujúce korekciu vášho zraku. V ponuke sú klasické, torické (pre korekciu astigmatizmu) a presbyotické. Vaše oči vás budú milovať aj v zime. :)

Chcete mať informácie zo sveta Bausch + Lomb z prvej ruky? Sledujte našu stránku www.sosovka.sk a rovnako aj našu FB stránku https://www.facebook.com/BauschLombSR/.

Hlásenie nežiaducich účinkov liekov:

Tel.: +421 910 101 334, E-mail: pv.slovakia@bausch.com

Odborné otázky k našim výrobkom:

E-mail: SlovakRepublic.medical.info@bausch.com

Hlásenie nežiaducich účinkov a sťažností na kvalitu zdravotníckych pomôcok:

E-mail: slovakia.mdcomplaints@bausch.com

Ochrana osobných údajov (GDPR):

E-mail: gdpr.sk@bausch.com