www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Nové informácie na webe sosovka.sk

Zrak, ako aj starostlivosť o oči a kontaktné šošovky je pre nás témou číslo jeden. A keďže informácií z tejto oblasti nie je nikdy dosť, web stránka sa môže pochváliť užitočnými sekciami.

Poznáte web stránku www.sosovka.sk? Tak potom viete, že doteraz nechýbali zmienky o najnovších akciách či produktoch Bausch + Lomb, obľúbený vernostný program a na mesačnej báze nové blogy. A čo aktuálne pribudlo?

Pre koho je určený

Nie všetci vieme, akými vlastnosťami vynikajú rôzne kontaktné šošovky z portfólia Bausch + Lomb. Pre lepšiu orientáciu slúži sekcia Pre koho je určený, ktorá pomáha vo výbere kontaktných šošoviek – samozrejme po konzultácii s očným lekárom (oftalmológom) alebo optometristom a jeho odporúčaní.

Odborník radí

Máte otázky ohľadom vášho zraku alebo k noseniu kontaktných šošoviek? Iste sa potešíte novej poradni, ktorá je taktiež aktuálne novou sekciou na webovej stránke. Môžete sa anonymne pýtať priamo nášho odborníka – doc. Mgr. Pavla Beneša, Ph.D., KOO LF MU Brno a odpoveď môžete očakávať do 14 dní v tejto sekcii.

Vaše skúsenosti

Aj recenzie spokojných zákazníkov sú pre rozhodovanie dôležité, a to aj v prípade zmeny kontaktných šošoviek. Pretože keď už meniť, tak za takú značku a druh šošoviek, ktoré sú obľúbené aj u iných. Nie je totiž nič horšie, ako sa následne sklamať. 

Potešili vás novinky na stránke? Alebo je ešte niečo, čo vám chýba a chceli by ste to nájsť na našom webe? Budeme radi, ak nám dáte vedieť prostredníctvom našej Facebook stránky, či už cez komentár alebo súkromnú správu.

Hlásenie nežiaducich účinkov liekov:

Tel.: +421 910 101 334, E-mail: pv.slovakia@bausch.com

Odborné otázky k našim výrobkom:

E-mail: SlovakRepublic.medical.info@bausch.com

Hlásenie nežiaducich účinkov a sťažností na kvalitu zdravotníckych pomôcok:

E-mail: slovakia.mdcomplaints@bausch.com

Ochrana osobných údajov (GDPR):

E-mail: gdpr.sk@bausch.com