www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Nové informácie na webe sosovka.sk

Zrak, ako aj starostlivosť o oči a kontaktné šošovky je pre nás témou číslo jeden. A keďže informácií z tejto oblasti nie je nikdy dosť, web stránka sa môže pochváliť užitočnými sekciami.

Poznáte web stránku www.sosovka.sk? Tak potom viete, že doteraz nechýbali zmienky o najnovších akciách či produktoch Bausch + Lomb, obľúbený vernostný program a na mesačnej báze nové blogy. A čo aktuálne pribudlo?

Pre koho je určený

Nie všetci vieme, akými vlastnosťami vynikajú rôzne kontaktné šošovky z portfólia Bausch + Lomb. Pre lepšiu orientáciu slúži sekcia Pre koho je určený, ktorá pomáha vo výbere kontaktných šošoviek – samozrejme po konzultácii s očným lekárom (oftalmológom) alebo optometristom a jeho odporúčaní.

Odborník radí

Máte otázky ohľadom vášho zraku alebo k noseniu kontaktných šošoviek? Iste sa potešíte novej poradni, ktorá je taktiež aktuálne novou sekciou na webovej stránke. Môžete sa anonymne pýtať priamo nášho odborníka – doc. Mgr. Pavla Beneša, Ph.D., KOO LF MU Brno a odpoveď môžete očakávať do 14 dní v tejto sekcii.

Vaše skúsenosti

Aj recenzie spokojných zákazníkov sú pre rozhodovanie dôležité, a to aj v prípade zmeny kontaktných šošoviek. Pretože keď už meniť, tak za takú značku a druh šošoviek, ktoré sú obľúbené aj u iných. Nie je totiž nič horšie, ako sa následne sklamať. 

Potešili vás novinky na stránke? Alebo je ešte niečo, čo vám chýba a chceli by ste to nájsť na našom webe? Budeme radi, ak nám dáte vedieť prostredníctvom našej Facebook stránky, či už cez komentár alebo súkromnú správu.

© Bausch + Lomb. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Bausch + Lomb, so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: PL5252810445, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SofLens® Natural Colors, SofLens® 59, SofLens® Toric, SofLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Bausch + Lomb®

Odborné otázky týkajúce sa našich výrobkov: SlovakRepublic.Medical.Info@bauschhealth.com

Hlásenie nežiadúcich účinkov a sťažností na zdravotnícke pomôcky: slovakia.mdcompliants@bauschhealth.com