www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Čisté šošovky rýchlo a efektívne

V tomto blogu budeme rýchli a efektívni ako je ReNu Advanced* pri čistení šošoviek 😊 Všetky podstatné veci, ktoré potrebujete vedieť v skratke:

  • VIAC AKO ČISTÉ ŠOŠOVKY: Jediný viacúčelový roztok s trojitým dezinfekčným systémom zničí až 99,9 % baktérií iba počas 4 hodín. Až dve povrchovo aktívne látky ničia mikróby, mikroorganizmy a patogény, rozpúšťajú bielkoviny a pomáhajú predchádzať tvorbe usadenín.
  • OČI AKO V BAVLNKE CELÝ DEŇ: Vďaka poloxamínu je roztok ReNu Advanced* šetrný pre vaše oči, zvyšuje zmáčavosť, čím šošovky upravuje a hydratuje pre celodenné pohodlie a zabezpečuje až 20 hodinové zvlhčenie.
  • AKO NA TO: Umyte si dôkladne ruky, šošovku vložte do dlane, nakvapkajte na ňu 3 kvapky roztoku z každej strany. Potom ju čistite prstom cca 20 sekúnd a dôkladne roztokom opláchnite. Takto pripravenú šošovku uložte do čistého puzdra naplneného čerstvou dávkou roztoku k regenerácii. Už za 4 hodiny budú šošovky opäť pripravené k ďalšiemu použitiu.

A je to! Ak potrebujete podrobnejšie informácie o viacúčelovom roztoku so silou peroxidového systému, prečítajte si ich v článku Viacúčelový roztok s účinnosťou peroxidového systému alebo aj názor odborníka Roztok ReNu Advanced* pohľadom odborníka.

Novinka ReNu Advanced od Bauch + Lomb je už teraz dostupná u našich partnerov. Viac informácií tiež získate na https://renuroztok.sk/.

*Zdravotnícka pomôcka. Pozorne si prečítajte informáciu pre používateľa.

Chcete mať informácie zo sveta Bausch + Lomb z prvej ruky? Sledujte našu stránku www.sosovka.sk a rovnako aj našu FB stránku https://www.facebook.com/BauschLombSR/

© Bausch + Lomb. Všetky práva sú vyhradené. Táto stránka je publikovaná spoločnosťou Bausch + Lomb, so sídlom: Galvaniho 7/B, 821 04 Bratislava, IČO: PL5252810445, zapísaná v obchodnom registri vedenom okresným súdom v Bratislave, oddiel Sro, vložka: 57120/B, ktorá je výhradne zodpovedná za jej obsah. Táto stránka je určená pre použitie občanov Slovenskej republiky. Bausch + Lomb®, Biotrue®, Biotrue™ ONEday, Biotrue™ ONEday for Presbyopia, PureVision 2HD™, PureVision 2HD™ for Astigmatism, PureVision™ for Presbyopia, SofLens® Natural Colors, SofLens® 59, SofLens® Toric, SofLens® Multi-Focal, Optima™ FW a ReNu® MultiPlus™ sú ochranné a/alebo registrované známky Bausch + Lomb®

Odborné otázky týkajúce sa našich výrobkov: SlovakRepublic.Medical.Info@bauschhealth.com

Hlásenie nežiadúcich účinkov a sťažností na zdravotnícke pomôcky: slovakia.mdcompliants@bauschhealth.com