www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Čisté šošovky rýchlo a efektívne

V tomto blogu budeme rýchli a efektívni ako je ReNu Advanced* pri čistení šošoviek 😊 Všetky podstatné veci, ktoré potrebujete vedieť v skratke:

  • VIAC AKO ČISTÉ ŠOŠOVKY: Jediný viacúčelový roztok s trojitým dezinfekčným systémom zničí až 99,9 % baktérií iba počas 4 hodín. Až dve povrchovo aktívne látky ničia mikróby, mikroorganizmy a patogény, rozpúšťajú bielkoviny a pomáhajú predchádzať tvorbe usadenín.
  • OČI AKO V BAVLNKE CELÝ DEŇ: Vďaka poloxamínu je roztok ReNu Advanced* šetrný pre vaše oči, zvyšuje zmáčavosť, čím šošovky upravuje a hydratuje pre celodenné pohodlie a zabezpečuje až 20 hodinové zvlhčenie.
  • AKO NA TO: Umyte si dôkladne ruky, šošovku vložte do dlane, nakvapkajte na ňu 3 kvapky roztoku z každej strany. Potom ju čistite prstom cca 20 sekúnd a dôkladne roztokom opláchnite. Takto pripravenú šošovku uložte do čistého puzdra naplneného čerstvou dávkou roztoku k regenerácii. Už za 4 hodiny budú šošovky opäť pripravené k ďalšiemu použitiu.

A je to! Ak potrebujete podrobnejšie informácie o viacúčelovom roztoku so silou peroxidového systému, prečítajte si ich v článku Viacúčelový roztok s účinnosťou peroxidového systému alebo aj názor odborníka Roztok ReNu Advanced* pohľadom odborníka.

Novinka ReNu Advanced od Bauch + Lomb je už teraz dostupná u našich partnerov. Viac informácií tiež získate na https://renuroztok.sk/.

*Zdravotnícka pomôcka. Pozorne si prečítajte informáciu pre používateľa.

Chcete mať informácie zo sveta Bausch + Lomb z prvej ruky? Sledujte našu stránku www.sosovka.sk a rovnako aj našu FB stránku https://www.facebook.com/BauschLombSR/

Hlásenie nežiaducich účinkov liekov:

Tel.: +421 910 101 334, E-mail: pv.slovakia@bausch.com

Odborné otázky k našim výrobkom:

E-mail: SlovakRepublic.medical.info@bausch.com

Hlásenie nežiaducich účinkov a sťažností na kvalitu zdravotníckych pomôcok:

E-mail: slovakia.mdcomplaints@bausch.com

Ochrana osobných údajov (GDPR):

E-mail: gdpr.sk@bausch.com