www.sosovka.sk – Váš sprievodca kontaktnými šošovkami Bausch + Lomb


Niekedy je menšie lepšie

Určite ste už počuli múdrosť „Dobrého veľa nebýva“ a určite poznáte ľudí, ktorí milujú malé veci. Malú kávičku, malé auto či malé balenie obľúbeného roztoku na kontaktné šošovky. Niečo na tých malých veciach asi predsa len bude… 😊

Malé je milé ale aj praktické

Koľkokrát ste si povedali, že ste si mali kúpiť niečo menšie, lebo je to praktickejšie? Napríklad ak ste stáli svojím autom v zápche a okolo vás prefrčal malý skúter. Alebo, ak ste si kúpili obrovský ruksak, ktorý ste na cesty napratali vecami tak, že ste ho ani nevedeli odniesť ani ste sa s ním nevedeli zmestiť do preplneného autobusu… Malé balenia nám vedia urobiť nielen dobrú službu, ale sú aj veľmi milé na pohľad.

Menšie je niekedy (aj cenovo) výhodnejšie

Nebýva vždy pravidlom, že pri kúpe väčšieho balenia získate na veci lepšiu cenu. Vždy je potrebné si to prerátať na spoločnú mernú jednotku a kúpiť výhodnejšie balenie teda v tom prípade, ak vám je jedno či si kúpite 5 litrový alebo 1 litrový olej. Vždy si premyslite, či sa s balením nepotrebujete niekam zmestiť. Napríklad do malej kúpeľne, malej zásuvky alebo do cestovného kufra. 😊 Po menších baleniach tiež siahame, ak chceme niečo vyskúšať. Nevieme či nám daný produkt „sadne“ a potrebujeme si ho skúsiť na vlastnej koži.

Nech je váš dôvod na kúpu malého balenia akýkoľvek, máme pre vás úžasnú novinku! Už aj nový viacúčelový roztok ReNu Advanced* si môžete kúpiť v 100 ml fľaštičke a vyskúšať ho, darovať ho, cestovať s ním, zmestiť ho kam potrebujete!

Roztok Re-Nu Advanced*

Viacúčelový roztok ReNu Advanced* v sebe kombinuje tri dezinfekčné a dve povrchovo aktívne látky, ktoré zabezpečujú vynikajúcu dezinfekciu a vyčistenie kontaktných šošoviek, so zachovaním komfortu pri nosení. Trojitý dezinfekčný systém dezinfikuje lepšie ako určuje norma. Zničí 99,9 % baktérií iba počas 4 hodín. Testy potvrdili, že viacúčelový roztok ReNu Advanced* čistí a dezinfikuje na úrovni peroxidového. Dokonalejšie čistenie zabezpečuje dvojica povrchovo aktívnych látok, ktoré jemne čistia, uchovávajú mäkké kontaktné šošovky, odstraňujú nečistoty z ich povrchu, bránia tvorbe usadenín, rozpúšťajú proteíny a sú účinné voči baktériám. Akýkoľvek dokonalý roztok by nebol obľúbený, ak by nezabezpečil pohodlie a komfort pri nosení kontaktných šošoviek. Vďaka svojmu zloženiu ReNu Advanced* zabezpečuje až 20 hodinové zvlhčenie. Vďaka tomu je nosenie šošoviek pohodlné a komfortné.

*Zdravotnícka pomôcka. Pozorne si prečítajte informáciu pre používateľa.

Hlásenie nežiaducich účinkov liekov:

Tel.: +421 910 101 334, E-mail: pv.slovakia@bausch.com

Odborné otázky k našim výrobkom:

E-mail: SlovakRepublic.medical.info@bausch.com

Hlásenie nežiaducich účinkov a sťažností na kvalitu zdravotníckych pomôcok:

E-mail: slovakia.mdcomplaints@bausch.com

Ochrana osobných údajov (GDPR):

E-mail: gdpr.sk@bausch.com